Misyonumuz

Doğa Host olarak 2006 yılında bilişim sektörüne başarılı bir giriş yaptık. 8 yıldır içerisinde bulunduğumuz sektörü artık hem çok iyi tanıyor, hem de çok iyi yönetiyoruz. Zaten internet sektörü konusunda başarılı olan ekibimiz teknolojiyi hep birinci adımdan takip etmeyi ve sürekli kendini yenilemeyi asla ihmal etmedi ve etmeyecektir.
Misyonumuz
Doğa Host olarak misyonumuz müşterilerimize samimi, içten ve profesyonel desteği sağlamanın yanında son teknoloji yazılımlar ve donanımlar ile hizmet vermektir. Ayrıca tüm bunları yaparken satış fiyatlarımızı da olabildiğince düşük tutmayı asla ihmal etmiyoruz.
Vizyonumuz
Vizyonumuz ise bu güne kadar nasıl geldiysek hep aynı şekilde ve yolumuza çıkan engellere takılmadan ilerlemek, Türkiye’de müşterilerimize en son teknolojileri ve “ilk”leri yaşatmaktır.
Neden Biz?
Eğer Doğa Host’ tan hizmet almayı düşünüyorsanız sorularınızın kesinlikle cevapsız kalmayacağını temenni ederiz, 7 gün 24 saat aktif teknik destek ekibimiz sayesinde aklınıza takılan soruları istediğiniz günde ve istediğiniz saatte destek talebi göndererek sorabilir ve telefon numaramızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tüm sunucuların 7/24 monitörize edildiğini ve DDoS’tan Botnet’e kadar oluşan en küçük saldırıda bile anında müdahale edildiğini bilmenizi isteriz.

Doğahost İnternet Hizmetleri